Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Max Payne [2008]

screamer

Öne çıkan mesajlar

Konusuda gayet uygundu zaten...
Ama bu türde pek çok iyi film varken ne kadar sıyrıulır düşündürücü[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

Max PAyne'in konusu çok klasik bi konu. Hatta filmin adını Max Payne yerine direkman "intikam peşinde" yapsalar da bişe deişmez. O tür filmlerin teknolojik versiyonu olacak gibi geliyor bana.[signature][hline]I love you but, i love your butt.
Suark, 09 Aralık 2004 20:21 tarihinde demiş ki:
Nedendir bilinmez birden kafana osurma isteği geldi içimden.

Keremcan'ın banına hayır kampanyasına destek için tıklayın!
Sosyal ağlarda paylaş

OMG OMG :D :lol:
dualarım kabul oldu be heheeey !
mükemmel bi film noir çıkar max payne den.aynı ağırbaşlı hava, ağır atmosfer olmalı.hayvan gibi değil sadece gerekli aksiyonu içermeli.

of acaip sevindim.

max payne - clive owen
mona sax - demi moore

diyorum.[signature][hline]Sometimes I think I'm happy here
Sometimes, yet I still pretend
Sosyal ağlarda paylaş

Metal Gear Solidin de filmini yapıcaklardı hatta düşünülen oyuncular arasında Keanu Reeves vardı da son gelişmelerden haberim yok . Payne'in filmi yapılmamalı çünkü konu nolursa olsun klasik amerikan ''karım kızım öldü intikam alıcam'' konulu bi film . Mgs'ninki de yapılmamalı çünkü Snake'i seslendiren David Hayter'ın efsane sesi olmadığı sürece bi anlamı olmaz .[signature][hline]WoW : Xaenin-Night Elf Priestess
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla senaryo klişe falan ama sürükleyiciydi, ayrıca film yapılırsa oyundaki senaryolar kullanılacak diye bir şey yok ki. O suratındaki limon yemiş bakışını, çılgın rüyalarını ve captain baseball bat zımbırtılarını koysunlar yeter :)[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 03 Temmuz 2005 21:06 tarihinde demiş ki:
Valla senaryo klişe falan ama sürükleyiciydi, ayrıca film yapılırsa oyundaki senaryolar kullanılacak diye bir şey yok ki. O suratındaki limon yemiş bakışını, çılgın rüyalarını ve captain baseball bat zımbırtılarını koysunlar yeter :)

+1

Benim tahminim Sin City benzeri bir film gelecektir karşımıza.
Sosyal ağlarda paylaş

hehe matrix - max payne ilişkisinden dolayı herkesin öyle düşünmesi doğal da, max payne'in tipi ile keanu'nun tipinin pek de benzerliği yok bence. ikisi de karizma, ikisi de slow mo yapıyor.. o kadar :p[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 02 Temmuz 2005 21:38 tarihinde demiş ki:
Valla Keanu oynarsa ( böyle bir şey yazmıyor ben sıkıoyorum ) Matrix manyakalrının 4 de 1 i gider bu da yeterli hasılatı sağlar :)

Valla biz max payne i ilk matrixin oyunu diye oynamistik. Hadi bakalim 2007 pekde uzak degil[signature][hline]İyilik et, iyilik bul.
Sosyal ağlarda paylaş

max payne 1 de bruce willis benziyordu

ulan keşke daha genç olsaydı bruce bee[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...